main top

Психосоціальна робота спрямована на відновлення втраченої психосоціальної рівноваги, на пошук ресурсів особистості і ресурсів соціального середовища для подолання труднощів у життєвій ситуації. Основні завдання психосоціальної допомоги – розширення діапазону соціальних і особистісних ресурсів людини для самостійного вирішення виникаючих проблем, подолання труднощів, актуалізація її творчих, інтелектуальних, особистісних, духовних і фізичних можливостей, необхідних для виходу з кризового стану, стимулювання самоповаги і впевненості в собі. Психосоціальна допомога складається з: допомоги дітям, сім’ям, які постраждали внаслідок  військових дій та внутрішньо переміщеним сім’ям.

Куди звернутися по психологічну підтримку в Полонській ОТГ?

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА В УМОВАХ ВІЙНИ

Ми всі зараз переживаємо страшні часи й однією із головних задач на сьогодні – зберегти своє ментальне здоров'я і допомогти близьким.

Фахівці психологічної служби Полонської ОТГ надають безкоштовну психосоціальну підтримку та консультування внутрішньо переміщеним сім’ям та постраждалим в період  воєнних дій.

Тривога, панічні атаки, порушення сну, стрес, прояви агресії, відчуття апатії, ознаки депресії у вас, ваших діток, рідних  – не чекайте, в умовах війни стан буде погіршуватися.

Щоб отримати допомогу, потрібно лише зателефонувати 097-480-04-21 Наталія (координатор служби психологічної підтримки Полонської ОТГ)

Далі за вашим запитом підберуть спеціаліста і він якнайшвидше зв'яжеться з вами.

Консультації проводяться безкоштовно онлайн та офлайн!

Список ресурсів, які можна використати, щоб отримати психологічну допомогу:

1. Безкоштовна психологічна допомога надається українцям в умовах війни в рамках всеукраїнського кол-центру #ВАРТОЖИТИ. Звернутися можна за номером 5522.

2. Національна гаряча лінія із запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного).

3. Цілодобова лінія психологічної підтримки  «Між нами» Львівський міський центр соціальних служб – 0800307305. Дзвінки з будь-яких операторів безкоштовні.

4. Центр психосоціальної підтримки НаУКМА та БО «Голоси дітей». Гаряча лінія для дітей (08.00 – 22.00): 096 039 22 58; 099 198 57 95; 063 558 12 82.        

5. Гаряча лінія НУО «Людина в біді» Безкоштовні психологічні консультації надають безкоштовно за номером: 0 800 210 160.

Якщо ж у вас періодично зникає електроенергія, телефонний зв’язок або з’єднання з мережею інтернет, ви можете завантажити практичний посібник «Діти та війна: навчання технік зцілення» за посиланням: http://ipz.org.ua/wp-content/uploads/2017/10/dity_fin_ispp-1.pdf. Це посібник містить 5 планів занять щодо стабілізації психоемоційного стану дитини, а також містить дієві інструкції та рекомендації щодо покращення психологічного становища особи.

Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання зі співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та спеціалістами проекту «Друг» розробила Telegram-бот першої психологічної допомоги. Він стане в нагоді в перші години після травматичної події. З ресурсом можна ознайомитися, перейшовши за посиланням https://t.me/friend_first_aid_bot.

Пропонуємо Вам техніки самодопомоги

Техніка самодопомоги:   сейф.pdf

Техніка самодопомоги: безпечне-місце.pdf

Техніка заземлення: назви

Медитація “Гірська вершина”  https://www.youtube.com/watch?v=hyh9PluiWZc&authuser=0

Ресурсна вправа “Щоб не сталося” https://www.sablinatz.com/post/  

Інформація для батьків

Інформація для здобувачів освіти

Інформація для педагогічних працівників

Інформація для фахівців психологічної служби

Кращі практики психолого-педагогічного супроводу та підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнних дій і збройних конфліктів Хмельницька область

Аптечка допомоги при сильних почуттях