main top

11 квітня 2024 р в Полонському ліцеї №1 відбулася зустріч професійної спільноти практичних психологів та соціальних педагогів на тему “Психологічний брейн-ринг”.
Брейн-ринг - це не лише змагання, але й можливість для професійного зростання. Психологи з різних закладів Полонської ТГ зібрались, щоб обмінятися досвідом, взяти участь у конкурсах та зробити нові відкриття для себе.
Організатори заходу: Гончаренко Н.Ю – психолог Полонського ліцею №1 та Нікончук Т.М. – психолог опорного закладу освіти Новоселицького ліцею подбали про різноманіття конкурсів та завдань, що дозволило кожному учаснику виявити свої сильні сторони та вчитися на помилках. Психологічні вікторини, розв'язування кейсів, творчі завдання та інші цікаві активності дозволили учасникам продемонструвати свої знання та вміння у дружній та стимулюючій атмосфері.
Брейн-ринг для практичних психологів та соціальних педагогів став успішним заходом, що об'єднав фахівців у галузі та стимулював їх до подальшого професійного зростання. Такі заходи не лише сприяють розвитку психологічної спільноти, але й позитивно впливають на якість психологічної підтримки у навчальних закладах.