main top

   В сучасному світі забезпечення благополуччя дітей вимагає інтегрованого підходу та спільної роботи фахівців з різних галузей. 01 лютого 2024 року КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» з метою сприяння ефективній взаємодії між службою у справах дітей виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та психологами і соціальними педагогами ЗО  організовано семінар «Оптимізація взаємодії між закладами освіти та службою у справах дітей: умови ефективності та покращення партнерства».

     В ході заняття учасники обговорили ключові аспекти спільної роботи для забезпечення дитячого благополуччя та загальні принципи взаємодії між закладами освіти та службою у справах дітей. Визначено, що важливо встановити відкритий та взаємовигідний зв'язок, щоб сприяти гармонійному розвитку дітей. Особливу увагу приділено обміну інформацією та ресурсами між сторонами.

     Під час заходу Тетяна Олійник, практичний психолог Полонського ліцею №7 імені М. Сливки провела для присутніх вправи на розвиток емоційної інтелігенції та соціальних навичок у дітей. Зокрема,  запропоновано вправи, спрямовані на розвиток емпатії, позитивного спілкування та вирішення конфліктів.

     Семінар підкреслив важливість тісної співпраці між закладами освіти та службами у справах дітей для забезпечення повноцінного розвитку молодого покоління.

     Для подальшого вдосконалення роботи, учасники взяли на себе зобов'язання застосовувати набуті знання у своїх повсякденних практиках.