main top

Професія учителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших, оскільки вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей, і, що найголовніше, бачити у кожній з них особистість. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Учитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому. 

Такими вчителями повниться і наша громада. Частина з них цьогоріч виявили бажання презентувати свою майстерність у професійному конкурсі «Учитель року-2024». Це вчителі: Фоміна К.М., Густяк О.І., Даценко С.А., Заєць Л.П., Жолновська Т.М., Каневська О.П., Константинюк Л.М., Шермер А.М., Дудко Н.В., Мохнач О.М., Фелонюк А.В., Присяжнюк Т.М., Загоренко Л.І. та Сосун А.М. Усі вони стали учасниками відбіркового етапу конкурсу та гідно проходили різні педагогічні випробування. Хвилювання, адреналін, емоції, і ось є результат… До фінального етапу, в який проходили по 12 педагогів у кожній номінації, від закладів освіти Полонщини пройшли по 2 вчителі в номінаціях “Фізика” та “Географія”. Це: Шермер А.М., Дудко Н.В. та Загоренко Л.І., педагоги Полонського ліцею №1 та Присяжнюк Т.М., вчитель Опорного закладу освіти Полонський ліцей №4. Приємним є факт, що наші педагоги достойно пройшли шлях випробувань конкурсу, продемонстрували свій досвід, власні напрацювання, прийоми і методи активізації пізнавального інтересу та мотивації учнів до навчання, але конкурс залишається конкурсом… Можливість проводити урок випала на долю Присяжнюк Т.М., яка отримала почесне звання Дипломанта першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024». Тетяна Миколаївна вчетверте за період своєї педагогічної діяльності брала участь у даному фаховому випробуванні і цьогоріч отримала можливість пройти його від початку до завершення. “Чудовий результат, надзвичайні емоції, прекрасний досвід”, – ділилася своїми враженнями педагог. 

Хочемо висловити щиру подяку кожному з конкурсантів за вагомий внесок у справу освіти та виховання, вашу мудрість та професійність, бажання вчитись, розвиватись та ділитись своїм досвідом. Ваша робота – це не лише професія, а й справжня місія, яку ви виконуєте із палкою любов'ю та відданістю. Бажаємо вам подальших успіхів у вашій благородній справі та натхнення для подальших досягнень. Нехай ваша праця буде визнана і високо оцінена, а ваш вклад у розвиток освіти залишатиметься помітним та важливим.

Також дякуємо і керівникам закладів загальної середньої освіти (Бучинській Т.І., Бондарю І.І., Вельгас О.В., Корчинському П.М., Цабун Н.М., Лапець В.А., Кошмак Н.В.), які надавали всебічну підтримку та допомогу для вчителів під час професійного конкурсу.

Дякуємо усім за ваш вагомий внесок у розвиток нашого суспільства через освіту!